czwartek, 17 kwietnia 2014

KĄT WIDZENIA - Konkurs na najlepszy dyplom

OGŁASZAMY KONKURS NA NAJLEPSZY DYPLOM!!!

PRAWDZIWA RYWALIZACJA POMIEDZY STUDENTAMI / ABSOLWENTAMI ŁÓDZKICH UCZELNI KSZTAŁCĄCYCH PRZYSZŁYCH ARCHITEKTÓW!

W związku z nadchodzącym świętem architektury jakim jest Festiwal „Tydzień z Architekturą” - lokalna impreza organizowana przez łódzki oddział SARP, ogłaszamy konkurs, dzięki któremu 10 najlepszych prac weźmie udział w tym wydarzeniu i zostanie zaprezentowane w Teatrze Wielkim, co może być ciekawą okazją do pokazania Waszej twórczości profesjonalistom. Dodatkowo docenimy trzy najlepsze prace wręczając im nagrody (o wartość, która wciąż podlega negocjacjom ze sponsorem festiwalu). Ponadto możecie mieć szansę uściśnięcia dłoni z Prezesem Ogólnopolskiego SARP-u, podczas uroczystości wręczenia nagród i dyplomów Finalistom!

Zgłoszenia przyjmujemy do 17 maja do godziny 23.59! 

Gorąco zachęcamy do udziału w Konkursie!

Harmonogram Konkursu:


 • 17 maj – mija termin nadsyłania zgłoszeń;

 • 18 maj - 19 maj – I etap wyłonienie 10 prac zakwalifikowanych do kolejnego etapu Konkursu i wystawy pokonkursowej, ogłoszenie listy na stronie internetowej www.czerwonepufy.blogspot.com,

 • 22 maj – Finał Konkursu (II etap) prezentacje 10 najlepszych projektów na spotkaniu z cyklu "Kąt Widzenia", dokonanie oceny przez Jury;

 • 23 maj ogłoszenie wyników Konkursu, wręczenie nagród i dyplomów podczas trwania Festiwalu „Tydzień z Architekturą”.

Celem inicjatywy jest wyłonienie najlepszych projektów dyplomowych, jakie powstały w murach łódzkich uczelni na kierunkach: Architektura i Urbanistyka oraz Architektura Wnętrz.

Uczelnie dopuszczone do Konkursu:

 • Politechnika Łódzka, 
 • Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, 
 • Wyższa Szkoła Informatyki i Umiejętności w Łodzi,
 • Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania w Łodzi.


W celu uzyskania więcej informacji koniecznie zapoznaj się z Regulaminem Konkursu.

1 komentarz:

 1. W przypadku gdy przymierzamy się aby zmienić nasze wnętrze to należy zrobić to przede wszystkim starannie. Bardzo często można przeczytać na blogu https://motobudowa.pl/category/architektura-wnetrz/ dużo ciekawych pomysłów dotyczących samej architekty wnętrz. Myślę, że jeśli ma coś prezentować się nieźle to należy to prawidłowo rozstawić.

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy