poniedziałek, 19 sierpnia 2013

Warsztaty P^3 – przedłużamy termin oddania wstępniaków do 9 września!

Termin oddania wstępniaków został przesunięty na 9 września! Po konsultacjach z tutorami z AL_TU wprowadzone zostały następujące zmiany w regulaminie (dotyczą one przede wszystkim wymagań co do sposobu łączenia elementów pawilonu):

5. Projekt pawilonu
  • W pierwszym etapie zebrane zostaną pomysły studentów na ogólną koncepcję pawilonu oraz sposobu łączeń drewnianych komponentów

6. Wytyczne projektowe

Konstrukcja
  • projekt może posiadać elementy dodatkowe wykonane z innych materiałów niż płyty drewniane, chociaż preferowane są łączenia z drewna

7. Zgłoszenia do udziału w warsztatach
  • Część graficzna – plansza (widoki perspektywiczne, rzut, przekrój, zagospodarowanie terenu, schematy pokazujące ogólny zamysł, rozwiązanie konstrukcji i sposobu łączenia elementów, itp.)

8. Termin i miejsce nadsyłania zgłoszeń

Prace należy przesyłać na adres: czerwonepufy@gmail.com, do 9 września 2013, do godz. 23:59.

9. Ocena zgłoszonych projektów

Wyniki dotyczące wyboru uczestników warsztatów zostaną ogłoszone na stronie www.czerwonepufy.blogspot.com w dniu 13 września 2013 o godz. 12:00.

-----

Sugestie tutorów są takie, żeby we wstępniakach skupić się na konstrukcji pawilonu, określeniu metody połączeń elementów. Dlatego w Waszych zgłoszeniach oczekujemy poza ogólną koncepcją pawilonu określoną w schematycznych rysunkach (perspektywa, rzut, przekrój, zagospodarowanie terenu) również opracowania systemu konstrukcji pawilonu (rysunki połączeń elementów). Takie podejście będzie bardzo pomocne podczas warsztatów w przygotowywaniu projektu wykonawczego.
Z tego powodu termin składania wstępniaków został przesunięty o trzy tygodnie, do 9 września. Na wasze pytania czekamy pod adresem czerwonepufy@gmail.com.

-----

Dodatkowo w związku z tutorialami z grasshoppera możliwe jest otrzymanie akcesu do warsztatów, poza konkursem na wstępniaki, w ramach realizacji tzw. pracy domowej. Polega ona na zrobieniu dowolnej, wymyślonej samemu lub z istniejącego obiektu – hali opartej na geometrycznej strukturze z zastosowaniem rhino + grasshoppera. Ocenie będzie podlegać schludność i prostota algorytmu i efekt estetyczny. Projekt w formacie *gh należy wysłać na adres: wielkiolkus@interia.pl do 21.08.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy