niedziela, 8 maja 2016

Spotkanie i Warsztaty - Guillermo Carella Sanchez - 16.05.16Sekcja „Kątem oka” studenckiego koła naukowego „Kąt” zaprasza na wykład oraz warsztaty poświęcone architekturze struktur membranowych, które poprowadzi specjalista w tej dziedzinie – architekt Guillermo Carella Sanchez.Gdzie?

Budynek B16 koło Instytutu Architektury przy ul. Politechniki 6A.


Kiedy?

16 maja 2016r. (poniedziałek), wykład 14:15- 15:15, warsztaty 15:30- 19Uwaga:- Wykład jest zupełnie bezpłatne, bez ograniczonej liczby osób. Warsztaty, ze względu na konieczność przygotowania odpowiednich materiałów, płatne 40zł od osoby. Śpiesz się! Mamy tylko 20 miejsc- decyduje kolejność zgłoszeń (zapisy w Instytucie Architektury, dokładne informacje na plakatach)


- Wykład oraz warsztaty prowadzone w języku angielskim (w bardzo przystępny sposób, nie musisz mówić perfekcyjnie po angielsku, wystarczą podstawowe umiejętności ;))

Guillermo Carella

Architekt urodzony w 1979 roku w Peru, absolwent Uniwersytetu Ricardo Palma w Limie w 2002 roku. 
Jako szef praktyki uczestniczył w klasie 'Konstrukcje specjalne', w której szczególny nacisk kładziono na badanie struktur membranowych (2003-2006). Równolegle poszerzał swoją wiedzę na pierwszym stopniu studiów konstrukcyjnych prowadzone przez architekt Aurorę Perez, pionierkę w projektowaniu architektury tkanin.
Do firmy CIDELSA dołączył w 2004 roku; od 2007 roku jest odpowiedzialny za projektowanie struktur membranowych międzynarodowego biura z siedzibami w Peru, Chile i Argentynie. Prowadzi zespół architektów odpowiedzialnych za kompleksowy rozwój projektów konstrukcji, począwszy od koncepcji membrany i struktury aż do szczegółowego projektu wykonawczego, nadzorując konfigurację strukturalną, wzornictwo i produkcję tkanin. 
CIDELSA opracowała ponad 200 tysięcy metrów kwadratowych struktur membranowych, w tym przekrycia chociażby stadionów, centrów handlowych czy stacji metra.
W 2016 roku Guillermo Carella przeniósł się do Krakowa w celu rozszerzenia działalności na rynki europejskie.

Strony internetowe:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy