niedziela, 25 stycznia 2015

Nieistniejące- kontynuacja projektu

Projekt "Nieistniejące" rozpoczyna kolejną fazę działalności.
"Nieistniejące" to projekt Koła Naukowego KĄT polegający na rekonstruowaniu nieistniejących dzieł architektury za pomocą druku 3D. W formie otwartych warsztatów z udziałem ponad 50 studentów i we współpracy z autorytetami z dziedziny historii sztuki i architektury wykonaliśmy opracowanie i makiety parunastu obiektów, które pokazaliśmy na trzech wystawach (Tydzień z Architekturą, ŁDK, ŁDF), a także w telewizji i wielu serwisach internetowych.


Jednakże to nie koniec. Chcemy, by nasz projekt nie spoczął na laurach sukcesu medialnego. Planujemy dużo większą wystawę i wydanie publikacji. W tym celu zorganizowaliśmy nowy nabór chętnych do pracy nad obiektami. Oto lista zgłoszonych:


https://docs.google.com/spreadsheets/d/1S5d-uMWcO-GRWwH5sXerZyHZPuja3nrXQmJyx3gr-9s/edit?usp=sharing


Osoby z listy lecz bez przyporządkowanych obiektów prosimy o wybranie sobie któregoś z wolnych. Jeśli obiektów zabraknie, lub żaden do was szczególnie nie przemawia, możecie oczywiście znaleźć obiekt zniszczony/niezrealizowany, którego dotychczas nie było na liście. Szczególnie zachęcamy do obiektów niezrealizowanych, takich jak projekty Millo czy Kardaszewskiego.


Gdy zamkniemy listę każda grupa otrzyma jednego z organizatorów jako koordynatora swojej pracy i osobę kontaktową. Planowany termin realizowania wydruków to marzec/ kwiecień.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy