poniedziałek, 13 grudnia 2010

17.12.2010 g. 17.30 KONIOR STUDIO - ARCHITEKTURA KONKTEKTSU

Wystawa „Architektura Kontekstu” jest podsumowaniem piętnastoletniej działalności KONIOR STUDIO. Postawa twórcza biura założonego przez Tomasza Koniora opiera się na przekonaniu, że w świecie zdominowanym przez typowe rozwiązania można projektować architekturę o indywidualnym wyrazie i niepowtarzalnym klimacie jednocześnie wychodzącą naprzeciw potrzebom człowieka.

Z dorobku pracowni wybrano i zgodnie z przyjętą konwencją umieszczono na OSI CZASU realizacje i projekty łączące konsekwentne dążenie do harmonijnego wpisywania w istniejące KONTEKSTY i tworzenie żywych, przyjaznych przestrzeni publicznych. Wnętrza FabrySTREFY wypełnią zdjęcia, panoramy, makiety, impresje filmowe, a także – w centrum ekspozycji – informacje o zespole, zdobytych nagrodach i wygranych konkursach.

Nieprzerwanie obserwujemy.
Szukamy punktów odniesienia…
Ludzie, miejsca i czas…
Odkrywając znaczenia- tworzymy nowe…
Kontynuujemy to, co ważne.
Wystawa- to nasza HISTORIA…

Tomasz Konior

CZAS: Uroczysty wernisaż odbędzie się 17 grudnia o godzinie 17.30. Otwarciu towarzyszyć będzie wykład Tomasza Koniora.

Ekspozycję można oglądać do 23 stycznia 2011 (czwartek – sobota) 17.00-19.00, towarzyszy jej katalog prezentujący twórczość architektoniczną z lat 1996-2010.

MIEJSCE: FabrySTREFA
Piotrkowska 138/140 – ŁÓDŹ (w fabryce F. Ramischa i przyszłej inwestycji Piotrkowska Center) wejście od ul. Roosevelta 10.

ZAPRASZAJĄ:
Konior Studio, Stowarzyszenie Fabrykancka, Orange Property Group, Akademia Architektury, Allmendinger, Rehau oraz Stowarzyszenie Art&Design, KN Kąt.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy