piątek, 18 października 2013

20.10.13 g. 19:00 Otwarcie Pawilonu P^3Projekt P^3 – wielki finał!
Ogromna ilość pracy została wykonana w ciągu ostatnich kilkunastu dni. Ciężka praca i zaangażowanie wielu uczestników do samego końca dało niesamowite efekty. Dziękujemy!
Drewniana struktura pawilonu stoi od paru dni przed budynkiem B16. Przyciąga wzrok każdego przechodzącego studenta, wykładowcy, profesorów z Mainz! Czegoś takiego nie było jeszcze na kampusie naszej uczelni. Jest to jedyne w swoim rodzaju przedsięwzięcie, które dostarczyło wszystkim garść pozytywnych doświadczeń i wzbudziło zainteresowanie wielu pism branżowych. Przed nami wielki finał całego projektu. Dziś ruszył z hukiem Łódź Design Festiwal, w ramach którego odbędzie się już wkrótce otwarcie pawilonu.
----- Niedziela 20.10.2013, godzina 19:00, budynek B16 -----
W towarzystwie zaproszonych gości z uczelni, design festiwalu, mediów odbędzie się oficjalne otwarcie, zaprezentowany będzie materiał opracowany specjalnie na potrzeby wystawy. Światło, muzyka, kolory będą doskonałą oprawą dla rzeźbiarskiej formy pawilonu. Videomapping w wykonaniu warszawskiego VJ FkS i muzyczny event legendy łódzkiej sceny – Bombchen podniosą temperaturę tego wieczoru. Wrażenia nie tylko architektoniczne gwarantowane.
To wszystko już wkrótce! Zapraszamy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy